Haber

Seçimi başlatan Bahçeli: Mil de olsa taviz vermeyeceğiz.

ANKARA (İGFA) –MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Kızılcahamam’da düzenlenen MHP Merkez Yürütme Kurulları ve Milletvekilleri toplantısında konuştu.

2023 seçimlerinin önemine vurgu yapan Bahçeli, “Türk milleti 2023 seçimlerinde geçmişinin hesabını dürüst bir şekilde yaparak geleceği için oy kullanacaktır. Her oy Türk Yüzyılına bir tuğla çakacaktır.” Bahçeli, “Üzerimize yedi düve, tüfek, kin, fitne, şirk ve şiddetle gelse de duruşumuzdan taviz vermeyeceğiz.”

15 Ocak 2023 itibarıyla seçime başladıklarını anlatan Bahçeli, “Bu kapsamda ne gerekiyorsa yapacağımızı tüm dünyaya duyuruyoruz.”

Zillet partilerine çağrıda bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Ne siz meşgul olun, ne de milletimiz meşgul olun. Bu yükü kaldıramayacaksınız gibi görünüyor. Cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman yanında olalım. Onu kucaklayalım, yeni bir sayfa açalım.” kurmak.

YALAN SÖYLER, YÜKSELİRLER; suçluyorlar

Bahçeli yaptığı konuşmada 6’ncı tabloya değinerek, “Yatarlar, kalkarlar, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni suçlarlar”, “Toplanırlar, dağılırlar, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne iftira atarlar” dedi. stratejik konularda eşit sorumluluk ve imza yetkisi demokrasiyi ve millet iradesini hiçe saymaktır” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu